Hakkımızda

Elart Çeyiz Konsept, Elart Yatak Örtüleri, yatak odası ve ev dekorasyonuna farklı bir bakış açısı getirerek kısa sürede sektörün lider kuruluşu olmayı başarmıştır. Yenilikçi tarzı, özgün tasarımları, gözalıcı renkleri ve ödün vermediği kalitesi sayesinde Türkiye’nin önde gelen markaları arasında haklı yerini almayı başarmıştır.

Elart, başarının tesadüf olmadığının, planlı, disiplinli ve verimli bir çalışmanın sonucunda ortaya çıktığının bilincindedir. Aynı zamanda dinamizme, kaliteye, yaratıcılığa ve yenilikçiliğe değer verir. Bu doğrultuda daima en yeni, en kaliteli ve en şık ürünleri tasarlamak vazgeçilmez hedefidir. Vizyonu ise, bu yarattığı farklılıkları ve üstünlükleri kalıcı hale getirmektir.

Yatak odalarına şıklık ve zerafeti getiren Elart Kolleksiyonlarında yatak örtülerinin yanısıra zevkli ve kaliteli şıklığı bütünlük içinde yaşamak isteyenler için; battaniye setleri, pike ve nevresim takımları, banyo ve havlu grubu, dekoratif ürünler gibi birçok zengin ürün grubu yelpazesiyle hayallerinizi gerçekleştirmeye, evinize prestij ve değer katmaya devam ediyor.

Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card PayPal
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.